Když děláte to, co vás opravdu baví, je to vidět na první pohled. A v dnešní digitální době to jsou často právě fotky, co vaši potenciální klienti uvidí ze všeho nejdřív. Pojďme spolu přenést vaši vášeň do obrázků a udělat první dojem nezapomenutelný.

Fotky až na prvním místě

Říká se, že první dojem můžete udělat jen jednou. A to platí i v online světě. V dnešní době se s vámi klienti často setkávají nejprve prostřednictvím fotek, které vás reprezentují na webových stránkách nebo sociálních sítích. Ty by proto měly vystihovat vás i podstatu vašeho podnikání. V tom nejkrásnějším světle.

Fotky, za které vám vaše podnikání poděkuje

Dělej, co miluješ a miluj, co děláš. Pokud vám to nezní jako klišé, ale naopak je to součástí vašeho životního příběhu, chcete to jistě dát vědět celému světu. Ať už jste nadšenec, podnikatel nebo třeba firma.

Chcete-li k sobě přitáhnout ideální klienty, neměla by vám kvalitní foto prezentace vytvořená na míru chybět. Díky ní budete svým zákazníkům blíž na webových stránkách, sociálních sítích i v e-mailech. Zároveň je lépe oslovíte prostřednictvím tištěných nebo digitálních materiálů.

Společně můžeme přesně takové fotky vytvořit.

Jak focení probíhá?

BRANDOVÉ FOCENÍ

U brandového focení počítejte s tím, že před samotným focením na vás budu mít spoustu otázek. O vás, vašem podnikání a klientech (těch ideálních, samozřejmě), o tom, kde všude budete chtít fotky využívat a co byste jimi chtěli sdělit.

Na základě toho spolu vybereme to správné místo nebo místa na focení. Může to být vaše dílna nebo kancelář, oblíbený park, městské zákoutí nebo třeba stylová kavárna. Ráda vám poradím i s oblečením a doplňky.

Celým focením vás provedu, abyste se cítili krásně, sami sebou a užili si ho (i když se třeba obvykle neradi fotíte), protože všechny emoce se pak přenesou do výsledných fotek. Pomůžu vám s pózováním, ale nemusíte se bát, že byste po celou dobu seděli nebo stáli jako sochy.

Po focení vám následně pošlu náhledy, ze kterých si vy sami vyberete ty nejlepší záběry.

REPORTÁŽNÍ FOCENÍ

Před focením reportáže se vás také budu vyptávat. Na druh akce, její atmosféru, harmonogram a vaši představu o výsledných fotkách a jejich využití. Na místo dorazím s předstihem a (pokud to bude vzhledem k povaze události možné) seznámím se s prostorem, abych věděla odkud lovit ty nejlepší záběry. Po celou dobu akce budu dokumentovat děj i atmosféru a zachytím všechny důležité momenty.

Ceník

Brandové mini focení
2 500 Kč
» úvodní konzultace telefonicky nebo online
» 1 hodina focení v jednom pečlivě zvoleném interiéru nebo exteriéru
» 5 profesionálně upravených fotografií dle vašeho výběru (včetně drobných retuší)
» možnost dokoupení fotografií nad rámec balíčku
Fotoreportáž
od 2 500 Kč
» úvodní konzultace telefonicky nebo online
» cena za první hodinu focení je 2 500 Kč
» za každou další hodinu je cena 2 000 Kč
» 25 profesionálně upravených fotek z každé hodiny focení

* Cena nezahrnuje cestovní náklady, které jsou 10 Kč/km (z Pardubic). V okruhu do 20 km od Pardubic není cestovné účtováno.

KLASICKÉ NEBO MINI BRANDOVÉ FOCENÍ?

Odpovězte si na otázku, kde všude byste chtěli fotky využívat. Pokud v současné době potřebujete jen pár profilových a úvodních fotek na webové stránky, sociální sítě nebo do podpisu e-mailu, je pro vás mini focení to pravé.

Pokud ale tvoříte více obsahu, píšete blog či přispíváte na sociální sítě, bude se vám hodit více fotek nejlépe v různých prostředích a outfitech, které dokreslí vaše sdělení.

PODTRHNĚTE SVOU KRÁSU

Cílem brandových fotek je zachycení vaší osobnosti a vašeho podnikání v té nejhezčí podobě. Proto (hlavně ženám) vřele doporučuji využití služeb vizážistky, která vás upraví tak, že vaše krása bude z fotek zářit. Pokud nemáte vlastní vizážistku, ráda vás s nějakou šikovnou propojím.

Nenašli jste, co hledáte?

Líbí se vám moje práce, ale nenašli jste tu nabídku focení, které zrovna hledáte? Nebojte se a napište mi. Pokud to bude v mých možnostech, ráda vám připravím konkrétní nabídku. Obzvlášť jestli máte zájem o produktové portréty (fotky produktů ne na bílém pozadí, ale při použití nebo zajímavě aranžované), businessové portréty zaměstnanců, prezentační fotky vašich prostor nebo provozoven.