… aneb když jedno focení prostě nestačí

Přemýšlíte, jakou roční dobu si na focení vybrat? Už nemusíte. Můžete mít fotky ze zasněžené zimy, rozkvetlého jara, slunečného léta i barevného podzimu.

Pokud vás čeká rok, na který nechcete zapomenout, nechte si ho zdokumentovat kompletně. Budete pak mít nejen památku na celý život, ale i perfektní dáreček k příštím Vánocům pro rodiče, babičky a dědečky ve formě kalendáře na rok 2024. Fotit se můžete sami, s partnerem, pejskem nebo celou rodinou.

Jak to bude probíhat?

Úplně jednoduše. Společně naplánujeme focení postupně ve všech čtyřech ročních obdobích. Fotit budeme vždycky přibližně půl hodiny v exteriéru v okolí Pardubic. Po focení vám zašlu náhledy, ze kterých si sami vyberete pět svých favoritů k úpravě. Upravené fotky pak dostanete v digitální podobě a plném rozlišení.

Jak si celoroční focení objednat?

Napište mi e-mail na adresu barbora@ubaruphotography.com nebo jednoduše pošlete zprávu přes kontaktní formulář. Objednávat můžete do konce ledna 2023, abychom měli jistotu, že stihneme už zimní focení.

Jaká je cena? 

Za všechna čtyři focení, včetně zpracování fotek a zaslání v digitální podobě, je cena 4 800 Kč. Částku si můžete rozložit do dvou plateb – záloha 2 800 Kč je splatná při objednání a doplatek před termínem třetího, letního, focení.

A co tištěné fotky?

Jasně, ve formě nástěnného kalendáře na rok 2024. Ráda vám zpracuji a dodám kalendář s 12 listy ve formátu A3 za cenu 900 Kč s fotkami ze všech čtyř focení.

Máte nějaké otázky? Tak se neváhejte zeptat, ráda vám na ně odpovím.