Chtěli byste mít fotky, na kterých se budete sami sobě opravdu líbit? Hravé a veselé fotky vašich dětí? Pohodové a usměvavé fotky s partnerem nebo svými blízkými? Pokud jste aspoň jednou řekli ano, tak jste tu správně.

Nejkrásnější vzpomínky, které nevyblednou

Rodinné, partnerské nebo i vaše sólové fotky dokážou navždy uchovat momenty, které už se nevrátí. Při jejich prohlížení se vrátíte do doby, kdy byly pořízené a znovu budete cítit lásku a radost, které jste prožívali při jejich pořízení.

Fotky můžou dělat radost nejen vám, když si je vytištěné na plátně pověsíte na zeď nebo dáte do rámečků. Mohou být i krásným a osobním dárkem pro vaše blízké. Třeba fotky vnoučat určitě rozzáří oči všem babičkám a dědečkům.

Jak focení probíhá?

V první řadě mi dejte vědět, že máte o focení zájem. Společně pak naplánujeme termín a vybereme místo, kde se budete cítit příjemně. Můžeme se vydat do lesa, parku, města nebo dorazím za vámi domů. Možností je spousta, tradičních i neobvyklých.

Focením vás provedu tak, abyste se po celou dobu cítili sami sebou a užili si ho. Poradím vám, jak na fotce vypadat krásně a přirozeně, jak nenuceně vyjádřit všechny emoce, aby je bylo možné přenést do 2D formátu.

Ceník focení

Mini focení
1 400 Kč
» úvodní konzultace telefonicky nebo online
» 30 minut focení ve vybraném exteriéru
» 5 profesionálně upravených fotek v digitální i tištěné (ve formátu 10 x 15 cm) podobě dle vašeho výběru
» možnost dokoupení fotografií nad rámec balíčku za cenu 230 Kč / kus

* Cena nezahrnuje cestovní náklady, které jsou 10 Kč/km z Pardubic. V okruhu do 20 km není cestovné účtováno.

** Minifocení je možné pouze v Pardubicích a nejbližším okolí.

Proč jsou tištěné fotky součástí základního balíčku? 

Představte si, že držíte svoje fotky v ruce, můžete si jimi listovat, rovnat je, přerovnávat, skládat, uvařit si kávu a prohlížet si je společně s vašimi blízkými. A pak si je dát do rámečku, pověsit na zeď nebo uložit na místo, kde na vás počkají než si je budete chtít zase prohlédnout. Tak proto.

Focení jako dárek?

Beze všeho. Vyberte si balíček, kterým byste chtěli udělat někomu radost a napište mi. Dárkovou poukázku na míru vám pošlu buď elektronicky nebo vytištěnou. Záleží, jak moc to bude spěchat.