… aneb všechny roční doby a vy

Hledáte každý rok ten pravý kalendář, který se bude nejlépe vyjímat na vaší zdi? Nebo takový, který zaručeně udělá radost všem babičkám, dědečkům, rodičům (třeba jako krásný dárek k Vánocům) a klidně i vám samotným? V roce 2022 můžete mít vlastní nástěnný kalendář přesně podle vašich představ.  

O co jde? Kalendář, ve kterém budete hlavní hvězdou vy (a vaše rodina, pejskové nebo všichni dohromady). Zachyceni ve všech ročních obdobích.

Jak to bude probíhat? Potkáme se spolu tento rok čtyřikrát, vždycky přibližně na půl hodiny, a já vám vytvořím fotky v eňo ňůňo zimních, jarních, letních a podzimních podmínkách. Z každého ročního období pak dostanete minimálně 5 fotek, ze kterých budete moct vybírat finální dvanáctku. Plus jednu úvodní fotku.

Jak si celoroční focení objednat? Napište mi e-mail na adresu barbora@ubaruphotography.com nebo jednoduše pošlete zprávu přes kontaktní formulář. Domluvíme se na všech detailech a rovnou si naplánujeme i termín prvního focení.

Jaká je cena?  Za všechna čtyři focení, včetně zpracování fotek a odeslání v digitální podobě, je 3 500 Kč. (Záloha 2 000 Kč je splatná při objednání, doplatek pak před termínem třetího, letního, focení). Ráda vám pak zpracuji a dodám vytištěný kalendář s 12 listy ve formátu A3 za cenu 700 Kč, včetně poštovného.

Objednávat můžete do 15. února 2021, abychom měli jistotu, že stihneme zimní focení.